CLASSIC CARS MERCEDES BENZ

Splníte si své sny ?

Představte si, že se každé ráno probouzíte a pohlížíte na svého věrného ocelového parťáka, klasický Mercedes, který už zažil lepší časy. Ten pocit, když klíček otočíte a motor se zaváháním chytne, je jako starý přítel, který už nemá tolik síly, aby šel s vámi do každého dobrodružství. Váš vůz, ikona elegance, nyní potichu trpí pod vrstvami opotřebení, rezavějící plechy a vrzající spojky hovoří o tom, že se blíží čas rozloučení. Cítíte se, jako byste se rozloučili nejen s vozem, ale s kusem sebe, své minulosti a těch nezapomenutelných cest, které jste spolu absolvovali. Váš den je opět poznamenán obavami, zda vaše drahá památka zvládne bez poruchy další cestu.

Nyní si představte, že se probouzíte a pod okny spatříte ten samý klasický Mercedes, ale tentokrát jako by se vrátil čas. Jeho lesklý lak se třpytí na slunci, jako by byl právě z výrobní linky, a každá linka, každý detail září původní krásou a elegance. Otočíte klíčkem a motor se probouzí k životu s jistotou a silou, kterou jste už dávno neslyšeli. Jízda je opět hladká, přesná a radostná, a vy víte, že každý, kdo vás potká, závidí tu krásu, kterou řídíte. Vaše duše je naplněna hrdostí a spokojeností, protože váš klasický Mercedes nejenže vypadá nádherně, ale také jede dokonale a spolehlivě jako ve svých nejlepších letech.

Jak se dostanete z bodu A do bodu B ? Tady přicházíme my z Excar Plus a vášní pro Classic Cars Mercedes s našimi specializovanými opravami pro starší modely Mercedesů. Naši zkušení technici žijí pro to, aby vašemu klasickému vozu navrátili jeho dávnou slávu. S láskou k detailu, mistrovským řemeslným umem a hlubokými znalostmi specifik Mercedesu vdechneme nový život vašemu drahému vozidlu. Postaráme o každý mechanický problém. S námi se vaše starosti promění v jistotu, že každé vaše ráno bude začínat pohledem na dokonale obnovený kousek historie, který je připraven pro další kapitolu vašeho života. Obraťte se na nás a přeměňte sen o dokonalém klasickém Mercedesu na vaši každodenní realitu.