Závada SRS Mercedes Benz - Svítí kontrolka SRSJednotka AB - AIRBAG chybové kódy : 9022, 9023, 9024, 9025, 9026, 9027

Zátěžový senzor sedadla spolujezdce, svítí kontrolka SRS¨
Častou závadou u starších vozidel Mercedes Benz na systému airbagu (SRS)  je jeho nefunkčnost zapříčiněná poškozením zátěžového senzoru, rozpoznání dětské sedačky na sedadle spolujezdce (AKSE). Závada se projevuje rozsvícením kontrolky SRS, která signalizuje nefunkční systém airbagu ve vozidle. Oprava systému lze provést výměnou zátěžového senzoru, avšak tato je poměrně finančně náročná. Spočívá v demontáži sedadla spolujezdce, jeho rozčalounění a výměna dílu za nový bezvadný kus cena 8 000 - 12 000kč.

Excar Plus Má pro vás finančně zajímavější řešení

softwarovou úpravu řídící jednotky airbagu SRS od Excar Plus Pelhřimov. Po této úpravě bude systém airbagu zcela funkční. Po úpravě nelze používat originální dětskou sedačku (jen tato je vybavena senzory deaktivace airbagu) na předním sedadle spolujezdce, jelikož je znemožněna deaktivace airbagu. Jednotka SRS nevykazuje žádné chybové kódy a systém airbagu je zcela funkční. Vaše bezpečnost je pro nás prioritou.Nemontujeme žádný emulátor.

Zátěžová dečka v sedadle spolujezdce

Cena této úpravy od 1500kč vč. dph  

SRS, AKSE, Airbag

Bezpečnostní prvky, Airbag řidiče

Nečekejte na zítřek, když můžete dnes zabezpečit svoji bezpečnost. Objednejte si službu opravy  (vyřazení) systému u Excar Plus - snímač dětské sedačky AKSE. Službu provádíme na počkání po předchozí objednávce.