Výměna žhavících svíček z motorů cdiRozsvícená kontrolka žhavení během jízdy cca prvních 20 vteřin vás upozorní na závadu v okruhu žhavení. Diagnostika Star, dokáže velice rychlým způsobem určit přímo druh závady, nebo i konkrétní vadnou žhavící svíčku.

Dlouhodobá jízda s vadnou žhavící svíčkou se nevyplácí vzhledem k tomu, že dochází k silnému zanesení přilehlých stěn. V důsledku této dysfunkce je v mnoha případech velice obtížné žhavící svíčku vyjmout klasickým způsobem.Utržená špička svíčky má za následek demontáž hlavy motoru.

Výměna žhavících svíček u motorů mercedes cdi je v mnoha případech problematickým krokem. Svíčky zvláště ty déle nefunkční bývají zapečeny v hlavě motoru a bez speciálních přípravků je jejich demontáž téměř nemožná.

Pro demontáž a zpětnou montáž svíček je třeba dodržet postup dle WIS - tovární informace.

Svíčku si vyměním sám.

Pokud jste se pustili do výměny svíček sami a svíčky jste utrhli, máme pro vás řešení, které vám zachrání mnoho práce a investovaných prostředků s případnou demontáží hlavy motoru a následného vyndání svíčky pomocí vyjiskřovacích a obráběcích strojů.

Čím menší bude vaše snaha a pokusy zalomenou svíčku vyndat - o to nižší pro vás bude výsledná cena.

Jakým  způsobem svíčku vyjmeme si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Náš servis je  vybaven speciálním nářadím k demontáži žhavících svíček a vstřikovačů z motoru cdi.


https://www.youtube.com/watch?v=C7MAJazpbS4&t=3s&ab_channel=GEDOREAutomotive-KFZ-Spezialwerk...